::  STRONA GŁÓWNA      ::  O FIRMIE     ::  KONTAKT
 


::  O FIRMIE

Biuro Pośrednictwa Handlowego i Usług "OMEGA NIERUCHOMOŚCI" należy do najstarszych i najbardziej renomowanych biur w Rzeszowie. BPHiU OMEGA NIERUCHOMOŚCI to firma tożsama z firmą "OMEGA BUD" sp. z o.o. z siedzibą pod tym samym adresem. Siedziba biura niezmiennie od 1992 roku znajduje się przy głównym trakcie handlowym, w bezpośrednim sąsiedztwie dworców PKS i PKP, przy ulicy Asnyka 10. Bardzo dobra lokalizacja, wysoki poziom usług, profesjonalna obsługa oraz mnogość ofert to główne atuty tej agencji.
Właściciele Firmy Państwo Halina i Jarosław Szkrawanowie posiadają zawodowe licencje pośredników nieruchomości (nr lic zawodowej 459 i 969) a Pani Halina Szkrawan dodatkowo zawodową licencję zarządcy nieruchmości 7748. Należą do Podkarpackiego Stowarzyszenia Pośredników i Doradców Rynku Nieruchomości (PSPiDRN ), z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Asnyka 10, w którym to Stowarzyszeniu Pani Halina Szkrawan pełniła funkcję Prezesa.
PSPiDRN jest członkiem Polskiej Federacji Organizacji Zarządców i Administratorów Nieruchomości, z siedzibą w Gdańsku, zrzeszającej organizacje wszystkich zawodów nieruchomościowych : pośredników, zarządców, rzeczoznawców majątkowych .
BPHiU "OMEGA NIERUCHOMOŚCI" jest uczestnikiem Podkarpackiego Banku Nieruchomości (PBN).
Uczestnictwo w systemie wymiany ofert MLS w ramach PBN daje możliwości szerokiej współpracy niemal z całym środowiskiem zawodowych pośredników w Rzeszowie i na Podkarpaciu. Wysoko wyspecjalizowany zespół współpracowników gwarantuje klientom biura profesjonalną obsługę.
Każdy klient bez względu na zasoby finansowe traktowany jest z równym szacunkiem i uwagą.
Nasi klienci potwierdzają swoje zadowolenie z usług wielokrotnie wracając w realizacji kolejnych zadań.
Rozwój firmy skierowany jest na współpracę ogólnopolską oraz z krajami Unii Europejskiej.
Mówimy w językach: angielskim, francuskim, włoskim, rosyjskim, niemieckim.© BPHiU OMEGA NIERUCHOMOŚCI 2004 - Wszelkie prawa zastrzeżone